Usługi Hydrauliczne Kraków - Spec24h

Elektryk 24/7 Kraków

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi elektryczne w Krakowie dostępne 24/7 dla osób indywidualnych oraz firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz setki zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług w Krakowie i pobliskich okolicach. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest szybka reakcja przy tego typu usterkach, dlatego oferujemy najszybszy możliwy czas dojazdu do Klienta.

Usługi elektryczne w naszej firmie wykonywane są przez doświadczonego pracownika, który szybko i sprawnie usunie wszelkie usterki elektryczne, naprawi instalację elektryczną oraz dokona wszelkich pomiarów w celu zdiagnozowania usterki w Państwa instalacji.

Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia elektryka w Krakowie 24/7 to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. W przypadku pilnych interwencji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, który znacznie przyśpieszy wysłanie naszego specjalisty pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Firma Spec24 oferuje profesjonalne wsparcie elektryczne 24/7 działając jako pomoc techniczna na terenie Krakowa i pobliskich okolic. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm, które doświadczyły nagłej usterki instalacji elektrycznych w Państwa domach, mieszkaniach lub firmach.  Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa usterki były jak najszybciej usuwane ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest poprawne działanie instalacji elektrycznych.

Usuwanie awarii elektrycznych – oferujemy profesjonalne usuwanie wszelkich awarii instalacji elektrycznych, które realizowane są przez naszego doświadczonego elektryka.

Naprawy elektryczne – szeroka oferta szybkiej i sprawnej naprawy wszelkich układów elektrycznych dla naszych Klientów.

Pomiary elektryczne – profesjonalne pomiary i diagnostyka instalacji elektrycznej usługa realizowana jest w dogodnym dla Klienta terminie.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe