Usługi Hydrauliczne Kraków - Spec24h

Pogotowie techniczne Kraków

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży związanej z usuwaniem usterek technicznych. Spec24 to całodobowe pogotowie techniczne działające na terenie Krakowa specjalizujące się w usługach: ślusarskich, hydraulicznych oraz elektrycznych. Jesteśmy pod telefonem 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Daje to Państwu gwarancje otrzymania pomocy w każdej kryzysowej sytuacji.

Usługi oferowane przez naszą firmę wykonujemy na terenie Krakowa oraz okolic. Celem naszego pogotowia technicznego jest dostarczanie pomocy w nagłych wypadkach i usuwanie usterek w jak najszybszym tempie. Posiadamy bardzo duże doświadczenie dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć najcięższe awarie. Każda z naszych usług jest wyceniana indywidualnie zależenie od problemu, z którym musimy się zmierzyć.

Wychodząc na przeciw częstym problemom ślusarskim oferujemy możliwość otwierania zamków bez ich uszkadzania. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu gwarantujemy jakość wykonywanych usług oraz szybką pomoc.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Nawet w regularnie doglądanych lub nowych instalacjach mogą zdarzyć się awarię.
Wiemy jak ważna jest ciągłość w dostawie prądu lub wody. Dlatego firma Spec24 przygotowała dla Państwa usługę Pogotowia technicznego.

Została ona stworzona po to by móc szybko reagować na wszelkie problemy związane z elektryką, hydrauliką oraz ślusarstwem. Nasza firma jest przygotowana na problemy z wszystkich tych branż dlatego posiadamy odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów. Od wielu lat ulepszamy swoją usługę pogotowia technicznego tak, aby móc jak najszybciej reagować i zapewnić Państwu gwarancje jakości wykonywanych prac naprawczych.

Nasze pogotowie działa specjalnie dla Państwa wygody oraz bezpieczeństwa. Jesteśmy pod telefonem 24/h na dobę oraz siedem dni w tygodniu. Szybka reakcja naszych pracowników jest bardzo kluczowa dlatego po Państwa telefonie niezwłocznie udajemy się na miejsce awarii. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe