EKraków - Spec24h

Elektryk, elektryk 24h Kraków Bronowice

Dostęp do energii elektrycznej jest obecnie wyjątkowo ważny, zwłaszcza dla osób pracujących w domu. Jeżeli masz problem z elektryką albo potrzebujesz szybkiej i fachowej pomocy, skorzystaj z naszych usług elektrycznych w krakowskich Bronowicach.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale poszerzają swoje umiejętności. Jako pogotowie elektryczne w Krakowie na terenie Bronowic działamy przez całą dobę. Dzięki temu masz pewność, że zawsze odbierzemy telefon.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Przysłany do usługi pracownik zawsze dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz aktualną wiedzą z zakresu, którym będzie się zajmował. Jesteśmy w stanie szybko naprawić gniazdko, wymienić niesprawny przewód czy zająć się niedziałającym dzwonkiem. Poradzimy sobie również z większymi awariami. Nasz doświadczony elektryk w Bronowicach do każdego zlecenia przyjeżdża niezwłocznie.

Skontaktujesz się z nami przez formularz lub dzwoniąc na podany na stronie numer. Zapraszamy.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe