EKraków - Spec24h

Elektryk, elektryk 24h Kraków Krowodrza

Nagłe awarie instalacji elektrycznych potrafią przysporzyć dużych problemów zarówno osobom prywatnym, jak i rozmaitego rodzaju firmom czy instytucjom publicznym. W związku z tym faktem, działające na terenie Krowodrzy w Krakowie pogotowie elektryczne Spec24, pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, fachowej wiedzy, wysokim kwalifikacjom personelu oraz nowoczesnemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie podjąć się wyzwań, z którymi nie poradziły sobie podmioty konkurencyjne. Działamy bardzo sprawnie, umożliwiając usunięcie usterki nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od jej zgłoszenia.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Na przeprowadzane prace dajemy także gwarancję jakości – jeżeli w krótkim czasie od naszej interwencji ponownie wystąpi rozwiązywany wcześniej problem i nie będzie on związany z błędnym użytkowaniem instalacji, zajmiemy się nim bez dodatkowych kosztów. W przypadku zatem zainteresowania profesjonalnymi usługami elektrycznymi w obrębie Krowodrzy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe