EKraków - Spec24h

Usługi ślusarskie, ślusarz Kraków 24 h

Firma Spec24 oferuje Państwu najwyższej jakości usługi ślusarskie na terenie Krakowa oraz okolic. Nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji 24/7, ponieważ wiemy jak ważna jest szybka reakcja gdy nie możemy się dostać do  domu lub biura. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży ślusarskiej oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą pomocą. Przez cały okres naszej pracy doskonaliliśmy swoje umiejętności, żeby teraz móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

W naszej kadrze znajdują się tylko wykwalifikowani pracownicy z odpowiednim sprzęt, która zapewnia im sprawną i szybką pomoc w nagłych przypadkach. Pracujemy na zamkach każdej firmy, między innymi: Gerda, Lob, Abus, Jania, Wilka, Mul-T-Lock. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak otwieranie drzwi bez ich uszkodzenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, zależnie od sytuacji.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Firma Spec24 oferuje Państwu usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. W branży ślusarskiej posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam bez problemu nam uporać się z najbardziej uciążliwym zamkiem. Dzięki naszemu pogotowiu ślusarskiemu 24/7 pomożemy Państwu o każdej godzinie dostać się do zatrzaśniętego mieszkania lub domu. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, dzięki czemu oferujemy Państwu otwieranie zamków bez najmniejszych uszkodzeń drzwi. Otwierani drzwi polega na szybkim i sprawnym dostaniu się do miejsca, w którym zatrzasnęliśmy klucze.

Współpracujemy z najlepszymi markami na rynku między takimi jak: Gerda, Lob, Wilka, Abus, Porta, Metalplast, Jania, Mul-T-Lock.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak:
otwierania mieszkań
wymiana zamków
awaryjne otwieranie drzwi bez ich uszkodzenia
konserwacja zamków drzwi.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie www. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/7.

Czytaj więcej

Usługi ślusarskie Kraków

Nasza firma Spec24  od wielu lat oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi ślusarskiego w Krakowie. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych jak i firm, które potrzebują wsparcia specjalisty. Podczas wieloletniego doświadczenia, wykonaliśmy setki interwencji dla naszych Klientów, którzy nieustannie polecają nasze usługi ślusarskie.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy również usługę Ślusarz 24/7 w Krakowie, którą oferujemy siedem dni w tygodniu przy całodobowej dostępności. Jeżeli Państwa zamek odmówił posłuszeństwa lub nie mogą Państwo dostać się do domu lub mieszkania, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym pogotowiem ślusarskim w dowolnych godzinach.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferto to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. W przypadku  nagłych  interwencji prosimy o kontakt telefoniczny, pomoże nam to znacznie szybciej pojawić się w wyznaczonym miejscu.

Ślusarz 24/7 Kraków

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi ślusarskie w Krakowie, dostępne 24/7, bazujące na wieloletnim doświadczeniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest szybka reakcja naszego specjalisty, w przypadku brak możliwości dostępu do domu lub mieszkania. Nasza firma posiada na swoim koncie setki zrealizowanych usług ślusarskich, dzięki czemu zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów, którzy nieustannie polecają nasze usługi.

Nasza firma pracuje również ze znanymi markami, które zdobyły uznanie na całym świecie: Gerda, Lob, Wilka, Abus, Porta, Metalplast, Jania, Mul-T-Lock oraz inne. Oferujemy szybkie i sprawne otwieranie drzwi w domach i mieszkaniach na terenie Krakowa i okolic, bez ich uszkodzenia.

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta lub mają Państwo problem z otwarciem swoich drzwi i zamków, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. W przypadku pilnych interwencji prosimy o kontakt telefoniczny – znacznie przyśpieszy to wysłanie naszego ślusarza.

Skuteczne usługi ślusarskie Kraków

Jesteśmy świadomi faktu, że zepsuty zamek oraz niemożność dostania się do własnego mieszkania czy domu, jest wydarzeniem niezwykle nieprzyjemnym. Z tego powodu nasze pogotowie zamkowe w Krakowie zostało zorganizowane w taki sposób, aby reagować możliwie jak najszybciej na Państwa zgłoszenia.

Profesjonalny ślusarz Kraków

Wychodzimy z założenia, że nie istnieje coś takiego jak zamek, którego nie da się otworzyć. Zdobywając doświadczenie w tej branży jako ślusarz w Krakowie, mieliśmy do czynienia z najbardziej nietypowymi problemami naszych Klientów. Pozwoliło nam to przygotować się na praktycznie każdą ewentualność.
Zgubiony klucz? To nie problemu. Złamany w zamku? Także z tym sobie poradzimy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze dobierając takie metody oraz narzędzia, żeby jak najszybciej sobie z nim poradzić. Z tego powodu cennik pogotowia zamkowego w Krakowie jest ustalany oddzielnie dla każdego Klienta. Czasami postawione przed nami zadanie zajmie jedynie kilka lub kilkanaście minut, a czasami dłużej, wymagając przy tym użycia bardziej złożonych metod.
Zawsze jednak działamy w taki sposób, aby Państwa problem został jak najszybciej rozwiązany przy jednoczesnym utrzymywaniu cen na konkurencyjnym poziomie.

Ślusarz Kraków 24h

Jedną z ważniejszych informacji jest fakt, że działamy dla Państwa przez całą dobę. Niezależnie więc od tego czy wypadek z zamkiem przydarzy się Państwu nad ranem, w dzień czy późno w nocy, możemy zareagować błyskawicznie. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie.

Pogotowie zamkowe Kraków cennik

Kolejnym dobrym sposobem, aby się z nami skontaktować, jest umieszczony na stronie formularz. Za jego pomocą mogą Państwo szybko opisać swój problem, dzięki czemu będziemy od razu wiedzieli, z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Pozwoli nam to także przygotować wstępny kosztorys.

Pogotowie ślusarskie Kraków 24h

Jako profesjonalny ślusarz 24h w Krakowie zajmujemy stanowisko, że zadanie otworzenia zaciętego zamka, zawsze należy pozostawić w rękach specjalisty. Zbyt wiele razy byliśmy świadkami, kiedy Klienci szukający pozornej oszczędności, sami próbowali sforsować niedziałający zamek, niszcząc przy okazji drzwi, które następnie trzeba było wymienić.
Nasze pogotowie ślusarskie 24h w Krakowie jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe