Usługi Hydrauliczne Kraków - Spec24h

Ślusarz Kraków

Firma Spec24 oferuje Państwu najwyższej jakości usługi ślusarskie na terenie Krakowa oraz okolic. Nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji 24/7 ponieważ wiemy jak ważna jest szybka reakcja gdy nie możemy się dostać do samochodu, domu lub biura. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży ślusarskiej oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą pomocą. Przez cały okres naszej pracy doskonaliliśmy swoje umiejętności, żeby teraz móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

W naszej kadrze znajdują się tylko wykwalifikowani pracownicy z odpowiednim sprzęt, która zapewnia im sprawną i szybką pomoc w nagłych przypadkach. Pracujemy na zamkach każdej firmy między innym: Gerda, Lob, Abus, Jania, Wilka, Mul-T-Lock. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak otwieranie drzwi bez ich uszkodzenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie zależnie od sytuacji.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Firma Spec24 oferuje Państwu usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. W branży ślusarskiej posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam bez problemu nam uporać się z najbardziej uciążliwym zamkiem. Dzięki naszemu pogotowiu ślusarskiemu 24/7 pomożemy Państwu o każdej godzinie dostać się do zatrzaśniętego mieszkania lub domu. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, dzięki czemu oferujemy Państwu otwieranie zamków bez najmniejszych uszkodzeń drzwi. Otwierani drzwi polega na szybkim i sprawnym dostaniu się do miejsca, w którym zatrzasnęliśmy klucze.

Współpracujemy z najlepszymi markami na rynku między takimi jak: Gerda, Lob, Wilka, Abus, Porta, Metalplast, Jania, Mul-T-Lock.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak:
Otwierania mieszkań
Wymiana zamków
Otwieranie drzwi bez uszkodzeń.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie www. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/7.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe