Usługi Hydrauliczne Kraków - Spec24h

Usługi Ślusarskie Kraków

Nasza firma Spec24  od wielu lat oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi ślusarskiego w Krakowie. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych  jak i firm, które potrzebują wsparcia specjalisty. Podczas wieloletniego doświadczenie wykonaliśmy setki interwencji dla naszych Klientów, którzy nieustannie polecają nasze usługi ślusarskie.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy również usługę Ślusarz 24/7 w Krakowie, którą oferujemy siedem dni w tygodniu przy całodobowej dostępności. Jeżeli Państwa zamek odmówił posłuszeństwa lub nie mogą Państwo dostać się do domu lub mieszkania zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym pogotowiem ślusarskim w dowolnych godzinach.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferto to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. W przypadku  nagłych  interwencji prosimy o kontakt telefoniczny, pomoże nam to znacznie szybciej pojawić się w wyznaczonym miejscu.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

NASZA OFERTA

Otwieranie Zamków

Otwieranie Drzwi

Otwieranie Mieszkań

NASZE SPACJALIZACJE

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi ślusarskie, elektryczne oraz hydrauliczne, które świadczymy 24/7 na terenie Krakowa i okolic.

Oferujemy Państwu pomoc ślusarską 24/7 w Krakowie, która realizowana jest przez doświadczonych fachowców, którzy szybko i sprawnie rozwiążą wszelkie problemy z Państwa zamkami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas reakcji w przypadku nagłych wypadków jest kluczowym wskaźnikiem dlatego nasza firma oferuje Państwu najszybszy możliwy dojazd do Klienta przez naszego ślusarza, który otworzy zamki w drzwiach i mieszkaniach.  Nasza firma pracuje również ze znanymi markami, które zdobyły uznanie na całym świecie: Gerda, Lob, Wilka, Abus, Porta, Metalplast, Jania, Mul-T-Lock oraz wiele innych.

Otwieranie zamków – usługa realizowana przez naszego wykwalifikowanego ślusarza, którą realizujemy w ramach pogotowia ślusarskiego dostępnego przez 24/7 w Krakowie i pobliskich okolicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy szybkie i sprawne otwieranie zamków bez uszkodzenia drzwi w Państwach domach i mieszkaniach.

Otwieranie drzwi –  usługa ślusarska realizowana w Krakowie i okolicach, która pozwala na skuteczne otwieranie drzwi bez ich uszkodzenia w szybki i sprawny sposób. Awaryjne otwieranie drzwi odbywa się niezwłocznie po zgłoszeniu telefonicznym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że awaryjne otwieranie drzwi w Krakowie to usługa, która musi być zrealizowana tak szybko jak to tylko możliwe, dlatego nasza firma oferuje najszybszy możliwy dojazd 24/7 na terenie całego Krakowa i pobliskich okolic.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe