EKraków - Spec24h

Ślusarz, usługi ślusarskie Kraków Krowodrza

Współpracujemy z najlepszymi markami na rynku (m.in. Gerdą, Lobem, Metalplastem czy Mul-T-Lockiem). Dzięki temu możemy otworzyć mieszkanie czy wymienić zamki bez ryzyka uszkodzenia drzwi. Nasi ślusarze z Krowodrza doskonale znają się na swoim fachu, więc przeprowadzane przez nich prace są precyzyjne. Z nami nie muszą się Państwo martwić o wyposażenie swojego domu, ponieważ na drzwiach nie pozostaje żaden ślad interwencji.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Mieliśmy już okazję pomóc setki klientom na terenie całego miasta. Nasze usługi ślusarskie w Krowodrzy zyskały opinię niezawodnych, błyskawicznych i w pełni profesjonalnych. Dlatego poleca nas wiele osób z okolicy.

Przyjedziemy pod wskazany adres niezależnie od pory dnia czy nocy. Dobrze wiemy, że problemy z drzwiami mogą pojawić się dosłownie w każdym momencie. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z pogotowiem ślusarskim o dowolnej godzinie.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe