EKraków - Spec24h

Ślusarz, usługi ślusarskie Kraków Nowa Huta

Działamy jako profesjonalny ślusarz w Krakowie także na terenie Nowej Huty. Jesteśmy w stanie szybko przyjechać we wskazane przez Ciebie miejsce i zająć się istniejącym problemem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zwykłe złamanie klucza w zamku może utrudnić życie, a przy tym pokrzyżować ważne plany na cały dzień.

Dlatego stworzyliśmy sprawnie działające pogotowie ślusarskie na terenie Nowej Huty. Jest to dość duża dzielnica, w której nasze usługi są bardzo często pożądane. Doskonale znamy okolicę, więc będziemy w stanie szybko dotrzeć na miejsce.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Z oferowanych przez naszą firmę usług ślusarskich na obszarze Nowej huty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Możemy pochwalić się dużą liczbą zadowolonych Klientów. Bardzo często nasza firma jest polecana Klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez dostępny na stronie formularz. Przyjmiemy zgłoszenia i od razu na nie zareagujemy.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe