EKraków - Spec24h

Elektryk, firma elektryczna Kraków Nowa Huta

Potrzebny Państwu specjalista z niezbędnymi uprawnieniami, świadczący usługi elektryczne w dzielnicy Kraków-Nowa Huta? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Spec24 i zlecenia nam wszystkich niezbędnych prac elektrycznych.

W Spec24 od lat zajmujemy się usługami elektrycznymi w rejonie Nowej Huty Krakowie. Oprócz niezbędnych uprawnień i certyfikatów, posiadamy również wiedzę, umiejętności i bogate, wieloletnie doświadczenie. Szeroki zakres świadczonych usług obejmuje przed wszystkim naprawy instalacji elektrycznych.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Kolejną z usług, które mogą Państwo zlecić naszym pracownikom na terenie Nowej Huty w Krakowie, jest pogotowie elektryczne. Doskonale wiemy, że najróżniejsze awarie przytrafiają się również w dni wolne, święta, weekendy lub w środku nocy. Właśnie dlatego swoje profesjonalne usługi elektryczne na obszarze Nowej Huty w Krakowie, świadczymy bez względu na dzień tygodnia, docierając do Klientów o dowolnej porze dnia i nocy – także w dni wolne i święta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe