EKraków - Spec24h

Ślusarz, usługi ślusarskie Kraków Bronowice

Jesteśmy zespołem szeroko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług ślusarskich. Doskonale wiemy, że w wielu sytuacjach kompetentny ślusarz na terenie Bronowic okazuje się niezbędny. Z nami szybko i bezpiecznie dostaną się Państwo do własnego mieszkania lub wymienią zamki, mogąc przy okazji zlecić wiele innych prac, które podniosą komfort i zwiększą bezpieczeństwo w domu, mieszkaniu lub firmie. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

W ofercie firmy Spec24 znajdują się kompleksowe usługi ślusarskie na terenie dzielnicy Bronowice w Krakowie. Całodobowa dostępność naszych specjalistów to gwarancja szybkiej i sprawnej interwencji, a doświadczenie i najwyższej klasy sprzęt gwarantują profesjonalnie wykonaną usługę. Jeśli poszukują Państwo ślusarza, który szybko i sprawnie zajmie się m.in.:

  • otwarciem drzwi do mieszkania,
  • wymianą zamków w domu,
  • konserwacją zamków w drzwiach

Zachęcamy do kontaktu – nasze pogotowie ślusarskie w Krakowie-Bronowicach działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe