EKraków - Spec24h

Ślusarz, usługi ślusarskie Kraków Podgórze

W ramach naszej oferty, proponujemy Państwu działające w trybie 24/7, pogotowie ślusarskie na terenie Podgórza w Krakowie. Wspomniany tryb pracy, wynika z wieloletniego doświadczenia naszej firmy w opisywanej dziedzinie, a co za tym idzie, również świadomości tego, jak ważna w przypadku problemów z dostępem biura lub domu, jest szybka reakcja.

Jeżeli interesuje Państwa zatem działający w Krakowie w dzielnicy Podgórze ślusarz, który zapewni Państwu szybką, fachową i w pełni kompleksową obsługę, trafiliście Państwo we właściwie miejsce.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Podejmując współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na wsparcie ze strony wysokokwalifikowanych specjalistów, którzy w codziennej pracy odznaczają się przede wszystkim dużą skutecznością działania. Fakt ten w połączeniu z dostępem do nowoczesnego sprzętu sprawia, iż ze zleconymi przez klientów zadaniami, jesteśmy w stanie uporać się o wiele szybciej niż większość występujących na rynku firm konkurencyjnych. Przy tym zapewniamy także minimalizację zniszczeń, a także oferujemy usługę otwierania zablokowanych drzwi bez uszkadzania ich struktury. Pracujemy na zamkach dowolnych firm.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe