EKraków - Spec24h

Elektryk Kraków Podgórze – Firma elektryczna Spec24

Świadczymy najwyższej jakości usługi elektryczne w Krakowie Podgórzu. Jesteśmy profesjonalną firmą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w błyskawicznym reagowaniu na zgłoszenia naszych Klientów. Jeżeli potrzebujesz elektryka na terenie Podgórza w Krakowie, to trafiłeś idealnie. Po otrzymaniu zgłoszenia, pojawimy się jak najszybciej we wskazanym przez Ciebie miejscu i rozwiążemy powstały problem.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Masz problemy z instalacją elektryczną? Nie działa gniazdko w ścianie? A może zepsuł się włącznik do lampy w salonie? Z łatwością poradzimy sobie z każdym z tych problemów, a także z bardziej złożonymi zleceniami. Pracują u nas wyłącznie najlepsi fachowcy, którzy stale poszerzają swoją wiedzę.

Gwarantujemy, że nasze pogotowie elektryczne w Podgórzu rzetelnie i z najwyższą starannością podejdzie do każdego zlecenia. Rozwiązujemy problemy szybko, wiedząc, jak ważny jest Twój czas. Dzięki temu możemy także utrzymać ceny na stałym konkurencyjnym poziomie.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe