Usługi Hydrauliczne Kraków - Spec24h

Hydraulik Kraków

Potrzebujesz szybkiej i sprawnej pomocy Hydraulika? Natrafiłeś na nagłą awarię mieszkasz w Krakowie lub okolicy? Firma Spec24 oferuje usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która potrafi naprawić najcięższe awarię. Wiemy jak bardzo ważna jest szybka reakcja w przypadku awarii hydraulicznych, dlatego jesteśmy do twojej dyspozycji 24/7.

Na naszym koncie posiadamy setki zadowolonych klientów, którzy zawdzięczają nam uratowanie ich przed zalaniem całego mieszkanie lub uszkodzeniem całej instalacji hydraulicznej. Usługi hydrauliczne oferujemy na terenie całego Krakowa oraz jego okolic.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji 24/7 w przypadkach awaryjnych prosimy o pilny telefon niezwłocznie pojawimy się na miejscu z całym sprzętem naprawczym.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak:

Udrażnianie i wymianę rur – wiemy jak ważne jest, aby nasze rury działały bez zarzutu i nie zatykały się dlatego oferujemy Państwu usługę związaną z udrażnianiem lub wymianą rur.

Naprawa przecieku – każdy z nas wie jak bardzo denerwujący i uciążliwy jest przeciek naszych rur. Najbardziej niebezpieczny jest gdy mieszkamy w bloku i pod sobą mamy inne mieszkanie.

Instalacje wodociągowe – nasza firma oferuje Państwu szybkie usunięcie każdej awarii oraz montaż instalacji wodnych na terenie Krakowa oraz okolic 24/7.

Instalacje kanalizacyjne – posiadamy szeroki zakres usług związany z instalacjami kanalizacyjnymi zaczynając od usuwania awarii kończąc na kompleksowych zakładaniu instalacji.

Nasze usługi kierujemy do osób indywidualnych, małych oraz dużych firm. Jeżeli zainteresowały Cię nasze usługi serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe