Usługi Hydrauliczne Kraków - Spec24h

Usługi elektryczne Kraków

Nasza firma Spec24 posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług elektrycznych w Krakowie dla swoich Klientów. Naszą główną misją jest pomoc wszystkim osobą, które potrzebują nagłej pomocy elektryka w Krakowie. Nasze pogotowie elektryczne posiada na swoim koncie setki interwencji, które wykonaliśmy dla osób indywidualnych oraz firm.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również usługę elektryk 24/7 w Krakowie, która jest przeznaczona dla osób, które znalazły się nagłej sytuacji i potrzebie skorzystania z usług pomocy technicznej specjalistycznego elektryka.  Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest szybka interwencja przy realizacji usług elektrycznych w Krakowie, dlatego nasza firma dokłada wszelkich starań, aby specjalista dotarł do Państwa tak szybko jak to możliwe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie oferty usług elektryka w Krakowie. W przypadku nagłych wypadków prosimy Państwa o kontakt telefoniczny, który pozwoli na najszybszą reakcję naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Oferujemy profesjonalne usługi elektryczne w Krakowie, które realizowane są przez doświadczonych fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży oraz szybką usuną wszelkie usterki instalacji elektrycznych. Nasze usługi skierowane są zarówno dla osób indywidualnych, które potrzebują nagłej pomocy elektryka w Krakowie jak i również przedsiębiorstw, w których utrata prądu lub zwarcie instalacji elektrycznych może spowodować straty finansowe.

Usuwanie awarii elektrycznych – szeroka oferta usuwania wszelkich awarii elektrycznych przez wykwalifikowanego specjalistę z wieloletnim doświadczeniem.

Naprawy elektryczne –   szybka i sprawna naprawa układów elektrycznych poprzez specjalistycznego elektryka.

Pomiary elektryczne –  usługa realizowana w dogodnym terminie, oferujemy nowoczesne pomiary elektryczne dla osób indywidualnych oraz firm.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe