Usługi Hydrauliczne Kraków - Spec24h

Usługi hydrauliczne Kraków

Firma Spec24 posiada wieloletnie doświadczenie w branży, jako całodobowe pogotowie hydrauliczne w Krakowie. Naszą misją jest pomoc wszystkim osobą, które potrzebują nagłej pomocy hydraulicznej w swoich domach czy mieszkaniach. Na swoim koncie posiadamy setki interwencji, które uchroniły naszych Klientów przed większymi szkodami, które często mogą wynikać z nieszczelności rur lub innych elementów instalacji hydraulicznych.

Oferta naszej firmy jest dostępne na terenie Krakowa oraz pobliskich okolic. W trosce o najwyższą jakość obsługi naszych Klientów, przygotowaliśmy usługę Hydraulik 24/7 w Krakowie, która pozwala Państwu na zamówienie naszego specjalisty w dowolnych godzinach.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą poprzez numer telefoniczny lub formularz kontaktowy. W przypadkach pilnych interwencji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, który oferuje szybszą reakcję naszego specjalisty.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi ślusarskie, elektryczne oraz hydrauliczne, które świadczymy 24/7 na terenie Krakowa i okolic.

Nasza pomoc hydrauliczna 24/7 w Krakowie dostępna jest dla wszystkich osób, które potrzebują nagłej wizyty hydraulika w swoim domu lub mieszkanie podczas wystąpienia nieoczekiwanych awarii instalacji wodociągowych lub kanalizacyjnych. Doskonale wiemy, jak ważny jest czas reakcji przy awariach hydraulicznych dlatego nasza firma zawsze oferuje najszybszy możliwy czas reakcji oraz dojazdu do Klienta w celu usunięcia usterki.

Instalacje wodociągowe – oferujemy szybkie i sprawne usunięcia wszystkich nieoczekiwanych usterek instalacji wodociągowych w Krakowie. Nasze usługi skierowane są zarówno dla osób indywidualnych jak i firm, które potrzebują nagłego wsparcia hydraulicznego.

Instalacje kanalizacyjne – szeroki zakres usług związanych z usuwanie usterek instalacji kanalizacyjnych w Krakowie takich jak: inspekcje, przegląd instalacji, naprawy oraz udrażnianie poszczególnych elementów.

Wsparcie naszego hydraulika dostępne jest 24/7 w Krakowie i pobliskich okolicach.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe