Usługi Hydrauliczne Kraków - Spec24h

Ślusarz 24/7 Kraków

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi ślusarskie w Krakowie dostępne 24/7 bazując na wieloletnim doświadczeniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest szybka reakcja naszego specjalisty, w przypadku brak możliwości dostępu do domu lub mieszkania. Nasza firma posiada na swoim koncie setki zrealizowanych usług ślusarskich, dzięki czemu zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów, którzy nieustannie polecają nasze usługi.

Nasza firma pracuje również ze znanymi markami, które zdobyły uznanie na całym świecie: Gerda, Lob, Wilka, Abus, Porta, Metalplast, Jania, Mul-T-Lock oraz inne. Oferujemy szybkie i sprawne otwieranie drzwi w domach i mieszkaniach na terenie Krakowa i okolic bez ich uszkodzenia.

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta lub mają Państwo problem z otwarciem swoich drzwi i zamków to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. W przypadku pilnych interwencji prosimy o kontakt telefoniczny – znacznie przyśpieszy to wysłanie naszego ślusarza.

Zapraszamy do kontaktu 24/7 w przypadku nieoczekiwanych awarii

DODATKOWE INFORMACJE

Nasza firma oferuje Państwo profesjonalną pomoc ślusarską 24/7 w Krakowie, która pozwoli rozwiązać wszystkie problemy z drzewami i zamkami w Państwach mieszkaniach i domach. Wieloletnie doświadczenie w otwieraniu zamków pozwala nam na szybkie i sprawne dostanie się do środka bez uszkodzenia drzwi. Pracujemy również na zamkach znanych i cenionych producentów na całym świecie Gerda, Lob, Wilka, Abus, Porta, Metalplast, Jania, Mul-T-Lock oraz inne.

Otwieranie zamków – usługa ślusarska polegają na otworzeniu lub wymianie zamka w wszelkiego rodzaju drzwiach i innych przedmiotach.

Otwieranie drzwi –   szybkie i sprawne otwieranie drzwi w domach i mieszkania, które realizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 537 290 872

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ważne Informacje

Pogotowie Techniczne Spec24
oferuje usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu
na terenie Krakowa i okolic.

Dane Rejestrowe

Karol Ożóg SPEC24
ul. Bernarda Wapowskiego 32/2, Kraków
NIP: 6762555797 / REGON: 381491250

Dane Kontaktowe